Vasara pagājusi un skola piepildās ar bērnu čalām. Pēc Vinnija Pūka un gudrās Pūces ciemošanās, sporta skolotāji un BPVV 4. kursa  audzēkņi 2. septembrī visus aicināja pievērsties fiziskām aktivitātēm, lai iekustinātu darbīgam jaunajam mācību cēlienam.

Visas klašu un kursu komandas, kopā ar audzinātājiem, saņēma Olimpiskās sporta dienas plānojumu. Pēc svinīgās uzrunas komandas devās pa izveidotajām „stacijām”, lai mērotos spēkiem gan veiklības, gan ātruma, gan precizitātes  uzdevumu  veikšanā. Ļoti svarīga īpašība – savstarpējā sadarbība komandā, ļāva izcīnīt pirmās vietas 9.a klasei ar audzinātāju A.Ločmeli, gan 12.b klasei  un viņu audzinātājai G.Čubarei.

Aizraujošs uzdevums visai komandai bija Olimpiskā simbola veidošana, kurus joprojām var apskatīt skolas iekšpagalmā.

Uzslavas vērti ir 7a. un 10.b klašu ,kā arī  BPVV un RVT 1.kursu sasniegumi, kuri guva gan labus panākumus sportiskajās aktivitātēs, gan spēja lieliski sadarboties un arī iepazīties.

Skolas apkārtnē un sporta zālē bija izveidotas 11 „stacijas”- boulings, boccia, šautriņas, „slēpošana”, futbola, basketbola un florbola metieni, riņķu mešana.

Laika apstākļi bija lieliski, kas ļāva šo dienu izbaudīt pilnībā. Pēc aktīvas sportošanas, skolas iekšpagalmā, visi varēja baudīt uz ugunskura gatavotu zupu un par dalību katrs skolēns saņēma direktores sarūpētu saldējumu, kuru ķerrā atveda skolotājs Gatis.

Ceļojošie kausi ir izcīnīti, klasesbiedri un draugi satikti, pozitīvais lādiņš saņemts. Visi esam gatavi jauniem sasniegumiem, atklājumiem  un cerību piepildījumiem.

 

 

Sporta skolotāja Iluta BaluleVai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?