Šī gada 7.martā, Balvu profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā (turpmāk - BPVV) ciemojās Latvijas Republikas Zemessardzes pārstāvis Kaspars Putnāns un Latvijas politiski represēto apvienības Balvu nodaļas vadītāja Ārija Tihomirova.
K.Putnāns jauniešiem pastāstīja par Latvijas Republikas Zemessardzes darbību un zemessarga veicamajiem pienākumiem, jauniešu potenciālajām darba un izaugsmes iespējām kā arī par iespēju pievinoties zemessargu pulkam. K.Putnāns jauniešiem uzsvēra, ka vienmēr ir lietderīgi sekot līdzi savām gaitām, veikt likumīgas darbības un veicināt sevī tādu īpašību kā pašdisciplīna un vēlme darboties, attīstību.
Tuvojoties komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai 9.klašu izglītojamie tikās ar Latvijas politiski represēto apvienības Balvu nodaļas vadītāju Āriju Tihomirovu, kura jauniešiem stāstīja par savām atmiņām, kas tika piedzīvotas dzīvojot Sibīrijā. Ā.Tihomirovai teicami izdevās noturēt jauniešu uzmanību ar savu stāstījumu, jo jaunieši atzina, ka viņiem vieslekcija šķita interesanta un iegūtā informācija noderīga.Vai vasarā vēlaties apmeklēt nometni, kuru organizē skola?