Šī gada 21. septembrī mūsu skolā norisinājās Olimpiskā diena, kurā aktīvi piedalījās visi skolas izglītojamie un kursu audzēkņi. Latvijas “Olimpiskās dienas 2018” mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Izglīibas iestādē Olimpiskais pasākums iesākās ar skolotāja Gata Stepanova sveicienu un uzrunu klātesošajiem, kā arī īpaša uzdevuma deleģēšnu skolas prezidentam un vienam no labākajiem basketbolistiem - Oskaram Kapteinim. Skanot LOK himnai, O.Kapteinis mastā pacēla Olimpisko karogu.


Turpinājumā skolotājs G. Stepanovs pasniedza Olimpisko kausu skolas direktorei Birutai Vizulei. Šīs dienas ietvaros skolā viesojās arī Balvu sporta skolas treneris Arnis Voika. Dienas gaitā izglītojamie aktīvi vingroja un piedalījās sportiskās aktivitātēs skolotājas I.Balules un G.Stepanova pavadībā.
Noslēgumā Starptautiskās Olimpiskās komitejas pārstāvji ikvienam Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas izglītojamajam par dalību pasākumā bija sagatavojuši sertifikātu. Skolai tika pasniegta dāvana – jauns tenisa aprikojums, un īpašu dāvanu no (SOK) saņēma dažādu sacensību veidu uzvarētāji - 25 biļetes uz Latvijas hokeja kluba „Dinamo Rīga” spēli, kura norisināsies šī gada 12.oktobrī.


Vai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?