22.decembrī, kad skolēni devušies ziemas brīvdienās, mūsu  skolotāji devās uz Rīgu, lai gūtu jaunu pieredzi un pilnveidotu sevi. Šobrīd izdevniecības čakli strādā, lai izdotu dažādus mācību materiālus. Mūsu mērķis bija iepazīties ar izdevniecības „Lielvārds” digitālajiem līdzekļiem, kas ir apkopoti soma.lv. Pārsteidza ļoti mīļa un sirsnīga sagaidīšana: pēc samērā ilgi pavadītajām stundām autobusā karstas kafijas krūze, cepumi lieti noderēja. Egina Birzniece kopā ar saviem kolēģiem aktīvi demonstrēja izstrādātos digitālos mācību līdzekļus dažādos mācību priekšmetos, patika, ka mēs paši varējām strādāt ar datoriem un sameklēt piedāvātos līdzekļus. 

Tālāk devāmies uz Mākslas muzeju, kur pēc grandiozajiem atjaunošanas darbiem vēl nebijām bijuši. Redzētais iepriecināja, rosināja aizdomāties un nokļūt lielajā mākslas pasaulē. Iespaidi dažādi un katram savi, bet vienaldzīgo nebija. Arī tie mākslas darbi, kas izsauca ļoti pretrunīgus viedokļus, ilgi neizgaisīs no atmiņas. 

Tad jau bija satumsis un varēja sākt apbrīnot izgaismoto Rīgu, iejusties Ziemassvētku noskaņās. Vakarā devāmies uz Nacionālo operu, lai noskatītos opereti „Sikspārnis”. Izrāde tiešām bija mākslinieciski augstvērtīga. Apbūra mūzika, solistu sniegums, aktieriskais izpildījums, dekorācijas, vide. 

Mājupceļš vairs nelikās tik tumšs un tāls, jo bijām taču sasmēlušies gaismu. 

Anna KrēmaneVai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?