10. martā noslēdzās Balvu novada atklātais čempionāts telpu futbolā, kurā pirmo reizi piedalījās arī Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas futbola komanda. Mūsu komanda 9 komandu konkurencē ieņēma 8. vietu. Pēdējā sabraukumā izcīnītās uzvaras pār Gulebenes BJSS (10:0-tehniskā uzvara) un Baltinavu (4:3) nepalīdzēja ieņemt augstāku vietu turnīra tabulā. Neveiksme pirmajā aplī pret Baltinavas komandu, liedza BPVV pēc pēdējā sabraukuma ieņemt 7. vietu, abas komandas turnīru noslēdza ar vienādu punktu skaitu.
Komandai augstākus rezultātus bieži vien gūt liedza pieredzes trūkums, tā dēļ muļķīgi tika izlaistas vairākas uzvaras un zaudēti svarīgie punkti. Neskatoties uz to čempionāta laikā komanda saņēma vairākas uzslavas no saviem krietni pieredzējušākajiem pretiniekiem. Jaunieši šo turnīru turnīru uzskata par lielisku pieredzi un labi pavadītu laiku, kā arī viņi ir motivēti nākamsezon atkal piedalīties Balvu novada atklātajā čempionātā telpu futbolā.
Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas futbola komanda vēlas pateikties skatītājiem, kuri regulāri nāca atbalstīt viņus, un sporta skolotājam Gatim Stepanovam par sagādātajām formām.


Vai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?